مجموعه حوله ی هما شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده انواع پارچه دستمال حوله ای زیر قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده از پارچه دستمال حوله ایویژگی های بسیار موثر و قابل توجه در مورد حوله هاساختارترکیب بندیمقاومت در برابر حلالمقاومت در برابر سایشمقاومت در برابر پارگیسرعت جذب / قابلیت جذبزمینه های استفاده
عوامل موثر در کیفیت انواع حوله ها

بهترین تولید کننده انواع پارچه دستمال حوله ای زیر قیمت کارخانه دارای اعتبار و شهرت خاص خود است. اعتباری که در نتیجه اعتماد مشتریان به وجود آمده است. تولیدی حوله هما سال ها است که در این بخش در حال فعالیت است تا بتواند بهترین بازخور ممکن را در بین مشتریان خود داشته باشد.

کسب رضایت مندی مشتریان و ارائه بهترین نوع حوله ها می تواند بزرگ ترین دستاورد ما در این سال های کاری باشد. حوله های تولیدی هما در انواع و اقسام مختلف با طیف رنگی بی شمار و ویژگی های خاص در حال تولیدی است.

شما میتوانید حتی این حوله ها را به صورت پارچه حوله و عمده خریداری کنید. تولیدی حوله هما تولید کننده انواع پارچه دستمال حوله ای زیر قیمت کارخانه است که توانسته است قیمت های بازار را به خوبی دگرگون سازد.

در ادامه این مطلب به خوبی برتری دانش تولیدی حوله هما را برای شما عزیزان نمایان می کنیم. با این اطلاعات است که واحد تولید و فروش هما شروع به ساخت انواع و اقسام حوله ها می کنند. استفاده از دانش روز در ساخت حوله های تولیدی هما، اصلی ترین روش موفقیت ما است.

پارچه دستمال حوله ای

موارد استفاده از پارچه دستمال حوله ای

ویژگی های لباس و حوله ها و همچنین مناطق استفاده پارچه ها و حوله های که امروزه در نظافت استفاده می شود، بسیار مهم است. این گونه الیاف باید نیازهای مختلفی را برآورده کنند. زیرا در مناطق مختلفی استفاده می شوند. پارچه ها و حوله های تمیز کننده صنعتی باید بسیار مقاوم تر از پارچه های مورد استفاده در مکان های بهداشتی و درمانی باشند.

یعنی جایی که بهداشت از اولویت بیشتری برخوردار است. برای دستیابی به این هدف، پارچه ها و حوله های ما دارای ویژگی های متنوعی هستند که متناسب با هدف خود بوده و می توانند انعطاف پذیر باشند. این تولیدی حوله هما است که با عملکرد متفاوت و بی نظیر خود تمامی مشتریان خود را غافل گیر می سازد.

همه ما از حوله ها در مکان ها و شرایط مختلف استفاده میکنیم. این استفاده می تواند به شکل فوق العاده ای مختص به مکان های متفاوت نیز باشد. این یک حقیقت است که برخی از حوله ها دارای کیفیت بی نظیر هستند و به همین دلیل ما تمایل داریم از آن ها در جا های متفاوت استفاده کنیم.

برای داشتن بهترین حوله ها که بتوانند کارای بالایی داشته باشند باید به یک سری نکات در آن ها دقت بیشتری کرد. نکاتی که مربوط به ساختار و حتی بعد از تولید است. از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • ساختار
 • ترکیب بندی
 • مقاومت در برابر حلال
 • مقاومت در برابر سایش
 • مقاومت در برابر پارگی
 • سرعت جذب / قابلیت جذب
 • زمینه های استفاده

تمامی این نکات میتواند به خوبی در انتخاب بهترین نوع حوله و یا پارچه حوله ای به ما کمک کند. در ادامه با هر کدام از این بخش ها و چگونگی تاثیر ان ها بر کیفیت حوله ها بیشتر آشنا می شویم.

پارچه دستمال حوله ای

ویژگی های بسیار موثر و قابل توجه در مورد حوله ها

ساختار

ساختار منسوجات گزینه های مختلفی را برای خصوصیات متفاوت مانند بافت سطح پارچه یا حوله فراهم می کند. این ویژگی می تواند بیان کننده حالات متفاوتی باشد. به طور مثال بسیار نرم و مناسب برای پوست های حساس، یا محکم تر و درشت باشد تا برای تمیز کردن ماشین آلات مناسب باشد.

در بخش ساختاری، شما می توانید با توجه به طریقه مصرف و نیاز خود، یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:  

حوله های درشت و مقاوم، حوله های نرم ، حوله های نساجی ، حوله ها با توجه به طبقه بندی رنگ، حوله های دارای قیمت جذاب، حوله های ضد جوش و قابل شستشو، حوله های جاذب روغن، حوله های کرپ، حوله های پرز کم، حوله های قابل جمع شدن، حوله های ویژه نرم یا لوکس، حوله های قابل تجزیه بیولوژیکی، حوله های 100٪ طبیعی، حوله های تقویت شده با مش، حوله های لطیف روی پوست صاف و برجسته.

تمامی این موارد شامل ساختار حوله ها می شود. پس در زمان سفارش باید دقیقا بدانید که ساختار حوله مورد نظر شما کدام است تا بهترین را انتخاب کنید.

پارچه دستمال حوله ای

ترکیب بندی

این ترکیب خواص ساختار نساجی را نشان می دهد. به طور مثال، پارچه های ساخته شده از پلی استر به ویژه در برابر پارگی مقاوم هستند. در نتیجه برای تمیز کردن سطوح صاف ایده آل هستند. در حالی که پارچه های ساخته شده از 100٪ ویسکوز دارای قدرت جذب بسیار چشمگیری هستند. پس این گونه از حوله ها برای خشک کردن مفید می باشند.

ترکیب بندی حوله ها نیز شامل دسته های زیر است:

 • ویسکوز
 • پلی استر
 • پنبه
 • سلولز
 • پلی پروپیلن
 • الیاف مصنوعی

مقاومت در برابر حلال

اگر حوله یا پارچه در درجه اول در زمینه های که از محلول های تمیز کننده یا لوسیون های مراقبت استفاده می شود، به عنوان مثال پرستاری یا مراقبت های بهداشتی، استفاده می شود، لازم است حوله یا پارچه در برابر حلال ها مقاوم باشد. بسته به نیاز خود مشتری و مصرفکننده، می توانید از بین موارد زیر حوله مورد نظر را انتخاب کرد:

 • بسیار مقاوم در برابر حلال
 • مقاوم در برابر حلال

مقاومت در برابر سایش

در زمینه های مهندسی مکانیک و نوری، کیفیت حوله با درجه بالایی از مقاومت در برابر سایش ضروری است. این پارچه ها و حوله ها وظیفه تمیز کردن و مراقبت از سطوح را برعهده دارند. در زمان کار با آن ها تقریباً نتیجه حاصل باید بدون برجای ماندن بقایا از سطوح حساس مانند شیشه یا فولاد ضد زنگ باشد. این مقاومت به دو بخش زیر تقسیم بندی می شود:

 • مقاوم در برابر سایش عادی
 • مقاوم در برابر سایش فوق العاده بالا

مقاومت در برابر پارگی

مقاومت پارگی در هنگام قرار گرفتن پارچه یا حوله در معرض فشارهای شدید مکانیکی رخ می دهد. مثلاً با پارچه های تمیز کننده ماشین یا پارچه های تمیز در کارگاه ها، کار های خاص و متفاوتی را اجرا می کنید. این امور سبب کشیدگی حوله می شود. در نتیجه مقاومت ساختاری آن را می سنجد. در این حالت نیز دو تقسیم بندی وجود دارد.

 • مقاوم در برابر شک یا کشش
 • مقاوم در برابر پارگی یا کشش شدید
پارچه دستمال حوله ای

سرعت جذب / قابلیت جذب

این ویژگی به ویژه در صنعت، تمیز کردن ساختمان و همچنین در مراقبت های بهداشتی مهم است. در این بخش ها، سرعت جذب بالا برای دستیابی به اثربخشی لازم در نظافت بسیار مهم است.  دسته بندی حوله ها در این گروه نیز به شکل زیر است.

 • قدرت جذب بسیار بالا
 • قدرت جذب بالا
 • قدرت جذب خوب
 • قدرت جذب سریع

زمینه های استفاده

ممکن است شما دقیقاً ندانید که پارچه یا حوله شما باید چه خصوصیاتی را فراهم کند. اما می دانید که در چه زمینه ای باید استفاده شود. پارچه و حوله های هما مناسب برای

صنعت، ساخت و ساز، خودرو، رنگ و چاپ، تمیز کردن ساختمان، بهداشت، لوازم آرایشی و بهداشتی، امور مهندسی، تمیزکردن مواد غذایی و آشامیدنی، مهندسی مکانیک و کارگاه های مکانیکی است. پس شما میتوانید با شناسایی برترین تولید کننده انواع پارچه دستمال حوله ای زیر قیمت کارخانه در کشور کسب و کار خود را متفاوت تر از قبل شروع کنید.

با توجه به اطلاعاتی که تا اینجا دراختیار شما عزیزان قرار داده شد، میتوانید به وضوح دانش و آگهی واحد تولید حوله هما را بسنجید. این تولیدی حوله هما است که با این دانش می تواند بهترین ها را برای شما تولید نماید. پس از این به بعد تولید کننده انواع پارچه دستمال حوله ای زیر قیمت کارخانه را به تولیدی بزرگ حوله هما بسپارید.

پارچه دستمال حوله ای
محمدرضا الهیاری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129172586

phone icon شماره تماس: 09125986031

telegram icon تلگرام: holehoma@

instagram icon اینستاگرام: holehoma @

email icon ایمیل: holehoma@gmail.com

مجموعه حوله ی هما شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید