تولیدی حوله هما
خانه / حوله / فروش انواع حوله تبلیغاتی درجه یک در بازار

فروش انواع حوله تبلیغاتی درجه یک در بازار

حوله تبلیغاتی یک نوع حوله است که توسط یک کسب و کار به مشتریان خود داده می شود، این نوع حوله دارای درج لوگوی آن کسب و کار است. بنابراین می تواند یک وسیله تبلیغاتی برای آن شرکت باشد. شرکت های زیادی هستند که در خرید و فروش حوله تبلیغاتی فعالیت دارند و صاحبان کسب و کار سفارشات خود را به این شرکت ها می دهند.

فروش انواع حوله تبلیغاتی درجه یک در بازار

مزایای استفاده از حوله های تبلیغاتی

مزایای استفاده از حوله های تبلیغاتیمزیت استفاده از حوله های تبلیغاتی برای صاحبان کسب و کار آن است، که این حوله ها ماننده یک تابلوی تبلیغاتی محصولات آنها را به طور گسترده معرفی می کنند و در این صورت صاحبان کسب و کار با سیلی از مشتریان رو به رو خواهند شد.

نکته ای که باید صاحبان کسب و کار به آن توجه کنند، کیفیت این نوع حوله هاست زیرا اگر دوام زیادی داشته باشند می توانند سالیان متمادی وسیله تبلیغات آنها باشند و از صرف هزینه های اضافی برای تبلیغ جلوگیری می کنند.

نکات مهم در استفاده از حوله های تبلیغاتی

نکات مهم در استفاده از حوله های تبلیغاتیاز نکات مهم در استفاده از حوله تبلیغاتی می توان به رنگ مناسب این حوله اشاره کرد، این رنگ که در پس زمینه لوگوی شرکت قرار می گیرد باید به صورتی باشد که لوگوی شرکت را به زیبایی نشان دهد، و دیگر اینکه جنس پارچه حوله تبلیغاتی نیز مهم است، بنابراین اگر جنس حوله نرم و بادوام باشد، مشتری سالیان زیادی از آن استفاده می کند.

روش های نگهداری از انواع حوله

روش های نگهداری از انواع حوله نگهداری از انواع حوله دارای نکات مهمی است که باید به آنها توجه کرد. زیرا اگر از حوله به نحو صحیح نگهداری نشود می تواند محل تجمع  بسیاری از میکروب ها باشد.از جمله این نکات  شستشوی حوله و خشک کردن حوله است.

بهتر است در شستشوی حوله از آب داغ استفاده شود، زیرا بسیاری از میکروب ها در دمای بالا از بین می روند. همچنین برای خشک کردن حوله آن را در محیط های مرطوب قرار ندهید، زیرا محیط های مرطوب محل مناسبی برای رشد میکروب ها هستند. بهتر است برای خشک شدن حوله آن را جلوی آفتاب قرار دهید   

لیست قیمت انواع حوله های تبلیغاتی

لیست قیمت انواع حوله های تبلیغاتیلیست قیمت انواع حوله های تبلیغاتی را می توان توسط فروشگاه های آنلاین اینترنتی دریافت کرد، این فروشگاه ها که تعداد آنها بسیار زیاد است، به تولید حوله تبلیغاتی در انواع مختلف و طرح ها و رنگ های گوناگون با کیفیت های متفاوت می پردازند و اکثراً دارای قیمت رقابتی هستند، اما علاوه بر قیمت ارزان کیفیت این حوله ها بسیار مهم است. زیرا باید جنس مرغوب و عمر طولانی داشته باشند.

حوله ضد آب دارای خاصیت انتی باکتریال و عمر طولانی است، همچنین حوله نخی جنس بسیار مرغوبی دارد، این نوع حوله ها می توانند سالیان طولانی وسیله تبلیغاتی صاحبان کسب و کار باشند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا الهیاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129172586
شماره تلفن ثابت: 02171053969
آدرس کانال: holehoma@
پست الکترونیکی: Holehoma@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده حوله ماندگار در شیراز

پخش عمده حوله ماندگار در شیراز

پخش عمده حوله ماندگار در شیراز پخش عمده حوله ماندگار در شیراز به صورت شگفت …

پاسخی بگذارید