تولیدی حوله هما
خانه / پارچه حوله ای / اولین نمایندگی خرید پارچه حوله ای

اولین نمایندگی خرید پارچه حوله ای

خرید پارچه حوله ای در بازار به طرق مختلفی صورت می گیرد. در حال حاضر نمایندگان فروش این نوع پارچه با ارائه انواع مختلف پارچه های حوله ای در سایزها و کیفیت های مختلف به خریداران خود خدمات می دهند.  از طرفی نمایندگان فروش این پارچه ها نیز معمولا آن ها را به صورت عمده عرضه می کنند.

اولین نمایندگی خرید پارچه حوله ای

موارد مصرفی پارچه های حوله ای

موارد مصرفی پارچه های حوله ای

خرید پارچه حوله ای برای موارد استفاده بالایی دارد. پارچه های حوله ای جز پرکاربردترین پارچه ها در بین تمامی پارچه ها هستند. از این پارچه ها برای دوخت لباس و پوشاک نوزادان و حوله استفاده می شود. یکی دیگر از موارد استفاده از این پارچه ها در بیمارستان ها و محیط های درمانی است. همچنین از این پارچه لباس هایی برای کودکان در سایزهای مختلف تولید می شود تا از بدن آنها در فصل سرد سال محافظت نماید.

پارچه های حوله ای باید توانایی و قابلیت جذب آب را به خوبی داشته باشند، بنابراین اصولا به همین دلیل است که وزن بسیار بالایی دارند. این پارچه ها از دو طرف دارای پرز هستند که هر طرف آن کاربرد خاصی دارد.

خرید پارچه حوله ای به صورت کیلویی

خرید پارچه حوله ای به صورت کیلویی

خرید پارچه حوله ای به صورت کیلویی و رولی عرضه می شود. از پارچه های حوله ای در مراکز خرید و تولیدی ها برای دوخت انواع تن پوش ها و حوله های دستی استفاده می شود. برخی از نهادها و سازمان ها نیز تبلیغات خود را بر روی این پارچه های حوله ای کیلویی پیاده می کنند. از اینرو با توجه به عرضه کیلویی پارچه های حوله ای می توان انتظار داشت که این محصولات را با قیمت پایین تری تهیه کنند.

تجربه نیز نشان می دهد که متقضایان برای خرید پارچه حوله ای بیشتر جذب مراکزی می شوند که این پارچه ها را به صورت کیلویی عرضه می کنند نه پارچه های متری چرا که خرید عمده این محصولات به لحاظ هزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر است. در حال حاضر خریداران این محصولات می توانند با مراجعه به  مراکز معتبر معتبر عرضه پارچه های حوله ای این محصولات را مشاهده و خریداری نماید.
پخش و فورش انواع پارچه حوله ای ارزان در نمایندگی ها و فروشگاه های عرضه کننده غالبا و عمدتا به صورت عمده صورت می پذیرد. پخش انواع پارچه حوله ای کیلویی ارزان می تواند عرضه انواع مختلفی از درجه بندی و کیفیت هایی از این پارچه را شامل شود. با این حساب ممکن است پارچه حوله ای کیلویی ارزان، دارای ضخامت بالایی باشد یا در مقابل، قدرت جذب آب بیشتری نیز داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا الهیاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129172586
شماره تلفن ثابت: 02171053969
آدرس کانال: holehoma@
پست الکترونیکی: Holehoma@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع پارچه حوله ای بیمارستانی

اگر بخواهید خرید عاقلانه برای پارچه حوله ای بیمارستانی داشته باشید باید از کارخانجات نساجی این خرید را داشته باشید که معروف ترین کارخانجات نساجی در شهر اصفهان و

پاسخی بگذارید